Geautomatiseerd assen 2-zijdig bewerken

Humacs Krabbendam heeft bij Van Trierum Metaalbewerking in Lunteren een SMEC PL2000 geïnstalleerd. Deze compacte draaimachine is in de plaats gekomen van een Leadwell LT-10, die jarenlang trouwe dienst heeft bewezen.

De SMEC PL2000 is gekoppeld aan de Beltman automatische as in-/uitvoer. Hiermee kan Van Trierum volledig geautomatiseerd assen vanaf rond 8 mm tot 40 mm 2-zijdig bewerken.

De nieuwe SMEC PL2000 is onder andere voorzien van een Hainbuch spantangsysteem en Fanuc Manual Guide. Bovendien is de Beltman automatische as in-/uitvoer aan de machine gekoppeld. Hiermee kan Van Trierum volledig geautomatiseerd assen vanaf rond 8 mm tot 40 mm 2-zijdig bewerken.

Solide naam

Van Trierum Metaalbewerking is breed georiënteerd in de markt van onderdelenfabricage en (sub)assemblage voor met name de apparatenbouw, de medisch-orthopedische en de maritieme industrie. Het goed geoutilleerde verspanende machinepark in de temperatuur geregelde productiewerkplaats in Lunteren is toegespitst op seriematige en enkelstuksproductie en bestaat uit een brede range aan bewerkingsmachines (t/m 5-assige productie), een geconditioneerde meetkamer en assemblageruimte.

Hiermee heeft Van Trierum binnen de fijnmechanische industrie een solide naam opgebouwd als betrouwbare en flexibele partner. Voor de medische producten is Van Trierum ISO 13485:2016 gecertificeerd.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Verspanen

Humacs Krabbendam grijpt nieuwe kansen

15-04 Eigenaren Wim Hudepohl en Han Krabbendam en sales manager Bert Versteeg waren niet per…

Verspanen

SMEC neemt machinebouwdivisie Hyundai Wia over

31-03 De deal hing al enige tijd in de lucht. Begin oktober vorig jaar meldde…

Bedrijf en Economie

Humacs Krabbendam zet Dymato voort

27-01 Hyundai Wia-machines “Na een korte periode van overleg kunnen we bekendmaken dat alle activa…

Automatisering

Humacs Krabbendam optimaliseert servicetraject met klein ‘kastje’

04-12 “Het Open Huis was een groot succes. Bezoekers kwamen met een serieuze informatiebehoefte naar…

Toeleveren

Allround metaalwarenfabriek in de maak

25-09 Je komt bij De Makers wat anders binnen dan bij een gemiddeld metaalbewerkingsbedrijf. De…

Verspanen

Humacs Krabbendam trekt publiek met vijfassers en automatisering

06-12 “Ons open huis was een groot succes”, zegt Salesmanager Bert Versteeg. “Klanten uit het…

Verspanen

Humacs Krabbendam brengt primeur naar METAVAK

03-10 Het Häberle Robodrill systeem is een modulaire en flexibele automatiseringsoplossing die ontwikkeld is voor…

Verspanen

Fijne start Metamill met nieuwe Kitamura Mycenter 3XV

09-09 Bij zijn opleiding Middenkader Engineering (mbo 4-niveau) kwam Davey Ariessen tijdens stages in aanraking…

Metaalnieuws inBeeld

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28/10/2024

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs