Hi Delta en MICS bundelen innovatiekracht voor maakindustrie Z-Holland

André Boer (directeur Hi Delta) en Niels Langenhuizen (directeur SDK Vastgoed en MICS ontwikkelaar) hebben het startsein gegeven voor een veelbelovende samenwerking in de Zuid-Hollandse mechatronicasector.

André Boer (directeur Hi Delta) en Niels Langenhuizen (directeur SDK Vastgoed en MICS ontwikkelaar) schudden elkaar de hand. Door hun partnerschap kan de Mechatronica Innovatie Campus Schiedam (MICS) zich verder ontwikkelen als innovatiehub.

Voor de Mechatronica Innovatie Campus Schiedam (MICS) betekent dit partnerschap een uitgelezen kans om zich in de regio verder te ontwikkelen als innovatiehub. De samenwerking werd bekrachtigd tijdens de maandelijkse Break to Innovate-netwerkbijeenkomst op de campus.

Innovatiehub

Netwerkorganisatie Hi Delta versterkt de Zuid-Hollandse maakindustrie door bedrijven, kennisinstellingen en overheden met elkaar te verbinden. Voor de MICS betekent dit partnerschap een mooie kans om zijn rol als innovatiehub in de regio verder uit te bouwen en samen te werken aan een sterke mechatronica sector. MICS biedt Hi Delta de gewenste ruimte voor innovatie, talent en samenwerking, zodat bedrijven en onderwijsinstellingen succesvoller kunnen worden.

Talentontwikkeling

Voor MICS is een sterk ecosysteem, waarin talentontwikkeling, innovatie en samenwerking centraal staan, de sleutel tot succes. Een sterk netwerk is hierbij van cruciaal belang. Hi Delta biedt die mogelijkheid, waardoor de samenwerking met MICS een waardevolle stap vooruit is. “Als het centrale platform voor de Zuid-Hollandse technologische sector heeft Hi Delta een groot en relevant netwerk dat wij graag het podium geven. Gezamenlijk bieden we toegang tot waardevolle expertise, technologie en talent”, zegt Langenhuizen.

Hi Delta partners gevestigd op MICS

De Mechatronica-campus is volop in aanbouw en wordt dé hotspot voor de mechatronicaindustrie in Zuid-Holland. Verschillende Hi Delta-partners zoals Metrohm, Boers & Co. en FMI zijn al onderdeel van MICS. Door de nabijheid van kennis, talent en innovatie zorgen MICS en Hi Delta er samen voor dat de Zuid-Hollandse maakindustrie zich optimaal kan doorontwikkelen. Boer: “Hi Delta heeft als doel om bedrijven in de maakindustrie beter met elkaar te verbinden en hun gezamenlijke potentieel te vergroten. Dat doen we door samenwerking tussen kennisinstellingen, overheden, en regionale verbanden te stimuleren. Bijvoorbeeld via netwerkbijeenkomsten, kennissessies, bedrijfsbezoeken of evenementen zoals ZIE 2025 op 27 maart in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Samen met MICS dragen we bij aan de positionering van de regio Zuid-Holland als koploper in de technologische sector. De samenwerking met een campus als MICS is hierbij voor ons onmisbaar.

Tags

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Bedrijf en Economie

Mikrocentrum met cursusaanbod naar Zuid-Holland

04-12 Deze strategische samenwerking sluit volgens Mikrocentrum naadloos aan op de groeiende behoefte in de…

Bedrijf en Economie

Ruim baan voor mechatronica in Schiedam

19-10 In zijn speech benadrukte de burgemeester de uitzonderlijke waarde van deze locatie: ruimte voor…

Toeleveren

Zuid-Hollandse maakindustrie komt bijeen in Van Nelle Fabriek

22-02 Dit jaar is er weer een gevarieerd programma met diverse keynotes en technologielezingen, onder…

Metaalnieuws inBeeld

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28/10/2024

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs