Topfinish – 30 jaar finishing

Topfinish profiteert na 30 jaar steeds meer van vervolgorders bij bestaande klanten. Onlangs is er voor de tweede keer een 1200 L ontbraaminstallatie met beladingssysteem en droger naar Zweden gegaan, om gebruikt te worden voor onderdelen van een bekend vrachtwagenmerk.

Vibromak heeft een speciaal beladingsysteem ontworpen voor een ontbraaminstallatie die Topfinish heeft geleverd voor onderdelen van vrachtwagens.

De afmetingen van de machines vormen een leuke uitdaging voor Topfinish, en ook voor leverancier Vibromak, die hiervoor zelfs een speciale palletlader heeft ontworpen.
Finishing blijft een belangrijk proces voor machinebouwers. Ultrasoon reinigen met hete-luchtdroging maakt vervolgens een product schoon en kurkdroog. Voor klanten die zoeken naar finishing oplossingen doet Topfinish proeven en kan daarbij kiezen uit diverse machines en een groot assortiment procesmiddelen.

METAVAK

Tijdens METAVAK zal de finish-specialist uit Mijdrecht de volgende machines demonsteren: Vibromak VKUE 150 rond-vibreermachine, Avatec TE 30 ontbraam/polijstcentrifuge, Ultron U32C Ultrasoonreiniger, Ultron U32S hete-luchtdroger.

Topfinish
Stand C137

Voor gratis toegangstickets METAVAK Gorinchem kun u zich hier AANMELDEN met gebruik van code 2156

 

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Oppervlaktetechniek

Topfinish in vrouwelijke handen, een glansrijke toekomst

18-02 Bij Topfinish heerst een cultuur van betrokkenheid en continuïteit, waarin iedereen zich verantwoordelijk voelt…

Bedrijf en Economie

METAVAK onthult eerste plannen met focus op inspiratie en innovatie

27-01 Op 7, 8 en 9 oktober opent METAVAK opnieuw zijn deuren om branchegenoten en…

MetavakNieuws

Lumixz trekt aandacht met buislasers

14-10 Lumixz is een nieuwe machineleverancier op de markt. Het bedrijf presenteerde zich afgelopen voorjaar…

MetavakNieuws

METAVAK en Welding Week Nederland zeer succesvol

07-10 ‘Wij hebben drie fantastische inspirerende beursdagen beleefd met de sector’, zegt Bas van Gent…

MetavakNieuws

Slijpen zonder compromissen

26-09 Productiviteit verhogen en daarbij tijd en geld besparen. Allemaal geen probleem met de nieuwe…

MetavakNieuws

Toekomstbestendig zetprofielen produceren

26-09 De geïnstalleerde machines bieden tal van voordelen. De Variobend dubbelbuiger (6 meter) kan volautomatisch…

Bedrijf en Economie

Full-service dienstverlening kenmerkt Surplex

26-09 “Ik leg onze werkwijze graag nog eens uit”, zegt Ben Heijkoop. Hij is begin…

Plaatbewerking

Geha vervult lang gekoesterde wens

25-09 Geha is een van Europa’s grootste toeleveranciers op het gebied van industriële luchtkoeling. Het…

Metaalnieuws inBeeld

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28/10/2024

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs